Products reviews Durex

Polecam wszystkim, którzy chcą zostać bohaterami nocy..i dnia :-)

Countries of the promo Poland
Author Kabać Dariusz
Product evaluation
Top features of the product, according to our agents Pamaga zwiększyć przyjemność dla obydwu partnerów / Wnosi różnorodność w życie intymne / Pozwala doświadczyć dłużej trwającą erekcje /

Review of the product

Jeśli uważacie, że doświadczyliście wszelkich przyjemności, to jesteście w błędzie! Durex Pleasure Ring faktycznie wydłuża cielesne uciechy. Wystarczy nałożyć go na trzon penisa, a on usprawni nasze ukrwienie..

Na początku trochę się obawiałem.. Czy nie będzie ściskało? Czy nie pęknie w trakcie? Czy nie będzie sprawiało bólu? Czy na pewno jest bezpieczny dla zdrowia? Całe szczęście moje obawy były mylne. Wszystko przebiegło pomyślnie. Pierścień łatwo się zakłada, jest elastyczny i rozciągliwy. Wykonano go z silikonu. Pasuje na każdy rozmiar:) No i oczywiście nie sprawia żadnego bólu!

Co najważniejsze - jest bezpieczny dla zdrowia. Można go stosować przez maksymalnie pół godziny, ewentualnie z godzinną przerwą. Jeden taki pierścień nadaje się do użycia do 6 razy. Dozwolone jest także używanie go z prezerwatywami oraz z żelami intymnymi Durex. Wady? Według mnie brak. Może cena jest dość wysoka, ale produkt jest jej warty!

Niezapomniana, dłuższa przyjemność dla obojga gwarantowana już podczas pierwszego użycia, polecam!:):)

SHARE